Aktualności

DGA - Panna na wydaniu

W ostatnich dniach Telewizja Comparic24 przeprowadziła wywiad ze mną. Mówiłem o 30 – leciu DGA, wynikach za 9 miesięcy 2020 r., o restrukturyzacji, o planach na 2021r. Pierwszy raz publicznie poinformowałem, że DGA jest „Panną na wydaniu”.

Zobacz więcej
Badanie DGA: Utrata płynności obecnie największą obawą nowych przedsiębiorców

Utrata płynności finansowej, nierzetelni kontrahenci i rosnące koszty działalności to największe obawy przedsiębiorstw, które powstały w ostatnich miesiącach. Mniejszy niepokój budzi spowolnienie gospodarcze i brak odpowiednich pracowników. Firmy coraz rzadziej boją się też podnoszenia składek ZUS-owskich oraz podatków. To wnioski płynące z drugiej edycji ogólnopolskiego badania, wykonanego przez UCE RESEARCH na zlecenie Grupy Kapitałowej DGA.

Zobacz więcej
Sesja o restrukturyzacji na EEC Online

22 czerwca o godz. 13:30 rusza sesja pt. Finanse publiczne w obliczu wyzwań, potrzeb i ograniczeń. Restrukturyzacja pod presją w ramach EEC Online, której gościem będzie m.in. Andrzej Głowacki – doradca restrukturyzacyjny, a partnerem sesji jest DGA Centrum Sanacji Firm.

Zobacz więcej
DGA świętuje 30 urodziny!

22 stycznia 2020 roku przypadają okrągłe, 30 urodziny firmy DGA. Cieszymy się, że od 3 dekad "wspieramy wielkich jutra", dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, a konsultantom za profesjonalizm i zaangażowanie.

Zobacz więcej
Dwie nowe umowy z MEN podpisane

19 grudnia br. Ministerstwo Edukacji Narodowej podpisało z DGA S.A. dwie umowy dotyczące dofinansowania projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekty, które będą realizowane przez DGA w wyniku podpisanych umów dotyczą zwiększenia oferty form kształcenia ustawicznego oraz dla określonych regionów i branż.

Zobacz więcej
DGA będzie podnosić kwalifikacje pracowników i osób bezrobotnych z Wielkopolski

To w ramach projektu pn. „Rozwijaj się – wsparcie rozwojowe z wykorzystaniem podejścia popytowego w subregionie poznańskim” realizowanego przez DGA S.A. przez najbliższe 2 lata osoby dorosłe z województwa wielkopolskiego będą mogły podnieść, uzupełnić bądź zdobyć nowe kwalifikacje. 29 listopada br. została podpisana umowa na realizację projektu, w którym kwota dofinansowania z funduszy europejskich wynosi ponad 4,3 mln zł.

Zobacz więcej