Aktualności

Sesja o restrukturyzacji na EEC Online

22 czerwca o godz. 13:30 rusza sesja pt. Finanse publiczne w obliczu wyzwań, potrzeb i ograniczeń. Restrukturyzacja pod presją w ramach EEC Online, której gościem będzie m.in. Andrzej Głowacki – doradca restrukturyzacyjny, a partnerem sesji jest DGA Centrum Sanacji Firm.

Zobacz więcej
Money.pl: Pandemia wzmocni rynek startupów

Zdaniem ekspertów rynek startupów w Polsce będzie silniejszy po zakończeniu pandemii. Każdy kryzys stanowi dobry grunt dla innowatorów. Widać też, że teraz tego typu podmioty radzą sobie dobrze. Do tego obecna sytuacja stwarza szansę na rozwój dla spółek działających w sferze szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej.

Zobacz więcej
Bezpłatne konsultacje dla firm w kryzysie

DGA Centrum Sanacji Firm uruchamia bezpłatne telefoniczne konsultacje dla firm w kryzysie. Każdy przedsiębiorca, który potrzebuje wsparcia w ratowaniu swojego biznesu, będzie mógł porozmawiać z doradcą restrukturyzacyjnym na temat zarówno tarczy antykryzysowej, jak i prawa restrukturyzacyjnego czy upadłościowego. Zapraszamy!

Zobacz więcej
7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to światowy dzień zdrowia. My również dziś o 13.00 w DGA dziękowaliśmy pracownikom służby zdrowia za ich determinację, odwagę i ciężką pracę. Szczególnie teraz. #BrawaDlaWas

Zobacz więcej
Ankieta skierowana do doradców restruktryzacyjnych

Zapraszamy doradców restrukturyzacyjnych do udziału w badaniu dotyczącym przebiegu procesów restrukturyzacyjnych w przedsiębiorstwach. Celem badania jest ocena przygotowania firm do wystąpienia negatywnych zdarzeń oraz reakcji na nie, czyli ocena zarządzania antykryzysowego. Chcemy również zbadać, czy przedsiębiorstwa potrafią się skutecznie odbudować po kryzysie.

Zobacz więcej
Maseczki ochronne od YEGO DESIGN już dostępne

Spółka YEGO DESEIGN w restrukturyzacji z siedzibą w Turku uruchomiła produkcję maseczek ochronnych pod marką Homendy. W spółce trwa postępowanie sanacyjne otwarte w październiku 2018 roku, w którym funkcję zarządcy pełni DGA Centrum Sanacji Firm S.A. W grudniu 2019 roku odbyło się zgromadzenie wpólników YEGO DESEIGN w restrukturyzacji, na którym podjęto uchwałę umożliwiającą pozyskanie inwestora dla Spółki.

Zobacz więcej