Aktualności

Wiesz, czym jest projektowanie uniwersalne?

Zapraszamy na DARMOWE SZKOLENIA zrealizowane w ramach programu "Dostępny Design. Projektowanie bez barier" podczas których poznasz zasady i zalety projektowania uniwersalnego. Rozwiń swoją wiedzę pod okiem 26 doradców i trenerów z Concordia Design i DGA SA.

Zobacz więcej
DGA - Panna na wydaniu

W ostatnich dniach Telewizja Comparic24 przeprowadziła wywiad ze mną. Mówiłem o 30 – leciu DGA, wynikach za 9 miesięcy 2020 r., o restrukturyzacji, o planach na 2021r. Pierwszy raz publicznie poinformowałem, że DGA jest „Panną na wydaniu”.

Zobacz więcej
Joanna Juszczyszyn-Klimek dla Mamstartup.pl: Mimo pandemii startupy się nie poddawały

Wraz z początkiem roku 2020 mało kto spodziewał się, jak bardzo będzie różnić się on od tego, do czego wszyscy przywykliśmy. Co prawda już w styczniu zaczęły pojawiać się wiadomości o nowej chorobie w dalekich Chinach, jednakże wówczas nikt nie sądził, że dotrze ona właściwie w każdy zakątek świata i w znaczny sposób zmieni naszą rzeczywistość. Jak IndustryLab poradziło sobie w 2020 roku?

Zobacz więcej
30 lat minęło...

W 2020 roku minęło 30 lat działalności DGA. „Jakoś to będzie” towarzyszyło nam na początku zmiany ustrojowej. Brak obaw przed porażką, kryzysami pchał nas w nieznane. W "Atlasie szczęścia" autorstwa Helen Russell, który opisuje sekrety szczęścia 33 narodowości można przeczytać, że nas Polaków cechuje wytrwałość, odwaga i pracowitość. Tak to prawda, że te przymioty towarzyszyły przez 30 lat zespołowi konsultantów DGA.

Zobacz więcej
Możliwość rozwoju dla przedsiębiorców dzięki programowi „Dostępność szansą na rozwój”

Przedsiębiorcy chcący uwzględnić w swojej działalności zasady dostępności mają teraz szansę na skorzystanie z bezpłatnych szkoleń oraz doradztwa w ramach programu "Dostępność szansą na rozwój". Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju, a w celu realizacji programu Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wyłoniła w drodze konkursu pięciu operatorów, w tym DGA S.A.

Zobacz więcej
INDUSTRY LAB PODSUMOWUJE 2020 ROK

Kierownik projektu Joanna Juszczyszyn-Klimek podsumowuje kończący się rok 2020 w Industry Lab, oraz omawia jak pandemia COVID-10 wpłynęła na realizację projektu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Zobacz więcej