Aktualności

Dorota Wellman i Wojtek Sawicki na konferencji „Dostępny Design – projektowanie bez barier”

We wtorek 17 maja odbyła się całodniowa, bezpłatna konferencja „Dostępny Design – projektowanie bez barier”. Spotkanie było hybrydowe – stacjonarnie w LAB150 przy ulicy Bukowskiej 150 oraz online. Podczas konferencji spotkali się prelegenci i prelegentki, którzy przybliżyli proces projektowania uniwersalnego oraz jego wpływ na modelowanie biznesu. Goście specjalnie – Dorota Wellman i Wojtek Sawicki.

Zobacz więcej
Nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Samozatrudnienie pomysłem na życie"

Pragniemy poinformować, że nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Samozatrudnienie pomysłem na życie" rozpocznie się w dniu 21.02.2022 i potrwa do 04.03.2022. Wszystkie osoby zainteresowane możliwością ubiegania się o dofinansowanie zapraszamy serdecznie z kompletem dokumentów rekrutacyjnych wraz z wymaganymi załącznikami potwierdzającymi status na rynku pracy.

Zobacz więcej
Pb.pl: Jak zdobyć dofinansowanie na sukcesję

Nestorzy często zwlekają z przekazaniem biznesu następcom. W przygotowaniu dobrego planu sukcesji pomogą dotacje. Wsparcie w tym zakresie oferowane jest w ramach programu „Sukcesja w firmach rodzinnych" realizowanego przez PARP. Jednym z Operatorów programu jest DGA S.A., a szczegóły dla Pulsu Biznesu przedstawia m.in. Magdalena Franciszczak, kierownik projektu.

Zobacz więcej
Bezpłatne webinarium na temat dotacji na założenie firmy

Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA, DGA S.A oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium na temat dotacji na założenie firmy. Podczas spotkania omówiony zostanie projekt "Samozatrudnienie - pomysłem na życie".

Zobacz więcej
Rozpoczęcie naboru uzupełniającego

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 04.01.2021 r. rozpoczął się nabór uzupełniający do projektu „Asystent studenta z ASD” (dotyczy wszystkich uczelni państwowych jak i prywatnych mających swoją siedzibę na terenie RP).

Zobacz więcej