Grupa kapitałowa

Grupa kapitałowa DGA S.A.

Od 30 lat wspieramy Wielkich Jutra

Stawiamy sobie za cel wzrost biznesu naszych partnerów

DGA to dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowo-inwestycyjna. Podmiotem dominującym w Grupie Kapitałowej jest DGA S.A., która pod dewizą "Wspieramy Wielkich Jutra" kreuje przyszłość firm oferując jako doradca i inwestor profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Na rzecz naszych klientów, którymi są m.in. mikro, małe , średnie i duże przedsiębiorstwa, administracja, podmioty rozpoczynające swoja działalność i firmy z tradycjami, sektor prywatny i państwowy, zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów doradczych.


 

Grupa kapitałowa DGA S.A.

Jesteśmy notowani na GPW od 2004 r.

Jesteśmy stabilnym i transparentnym partnerem biznesowym

Od 20.04.2004 r. akcje DGA S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, tak więc Spółka posiada własne, praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu inwestorów. Posiadając godło „Spółka Giełdowa”, DGA jest zobowiązana do stosowania rekomendacji i zasad ładu korporacyjnego w celu umocnienia transparentności i podnoszenia jakości komunikacji z inwestorami.

Kompleksowość usług w Grupie DGA oraz synergia między spółkami owocują współpracą opartą na efektywnej komunikacji oraz na fachowym podejściu do realizacji wspólnych projektów. Wymiana doświadczeń oraz szeroki zakres działań Spółek GK DGA umożliwia skupienie wielu obszarów w jednym miejscu, gwarantując przejrzystość działań, profesjonalizm oraz dostępność usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług doradczych spółek z Grupy Kapitałowej DGA S.A.

Zadzwoń odo nas

61 859 59 00

Napisz do nas

dgasa@dga.pl

Odwiedź nas

61-896 Poznań, ul. Towarowa 37 (III piętro)

Grupa Kapitałowa DGA S.A.

 

Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej DGA S.A.

 

Audyt i księgowość

Środki na inwestycje

Doradca retrukturyzacyjny 

 

POZOSTAłE INWESTYCJE DGA S.A.