Proszę czekać
Wyłącz preloader

30 lat minęło...

30 lat minęło...
W 2020 roku minęło 30 lat działalności DGA. „Jakoś to będzie” towarzyszyło nam na początku zmiany ustrojowej. Brak obaw przed porażką, kryzysami pchał nas w nieznane. W "Atlasie szczęścia" autorstwa Helen Russell, który opisuje sekrety szczęścia 33 narodowości można przeczytać, że nas Polaków cechuje wytrwałość, odwaga i pracowitość. Tak to prawda, że te przymioty towarzyszyły przez 30 lat zespołowi konsultantów DGA.
 
30 lat świadczenia usług doradczych dla polskich przedsiębiorstw skłania do refleksji i słów podziękowania. Euforia lat 90 - tych, pierwsze porady dla właścicieli startujących biznesów, udział w pierwszych prywatyzacjach, projekty szkoleniowe dla rodzimej turystyki, debiut na Giełdzie w Warszawie, wsparcie zwolnionych 8.000 stoczniowców w Gdyni i Szczecinie, projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej, Akcelerator INDUSTRY LAB - można wymieniać jednym tchem.


Przez 30 lat zmieniliśmy nazwę (pierwsza BONUS), liczbę Pracowników (max to 250 zatrudnionych), tworzyliśmy i likwidowaliśmy Spółki zależne, inwestowaliśmy (rzadko udanie) w start-upy, odnieśliśmy liczne sukcesy lecz i dotkliwe porażki. DGA S.A. w 2020 r. to butik specjalizujący się w zarządzaniu projektami doradczo - szkoleniowymi i we współpracy z DGA Kancelaria w świadczeniu usług dla restrukturyzowanych firm.
 

20 kwietnia 2004 r. DGA S.A. debiutowała na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Piętnastoletnie doświadczenie Spółki publicznej jest wartością, którą chcemy stale wykorzystywać.

Serdecznie dziękujemy za lata współpracy naszym obecnym i byłym Pracownikom, Członkom Zarządu i Rady Nadzorczej DGA S.A., Klientom, Partnerom, Akcjonariuszom i wszystkim Naszym Przyjaciołom.

Anna Szymańska
Andrzej Głowacki
Mirosław Marek