Proszę czekać
Wyłącz preloader

Już 1 grudnia konferencja „Dostępność: trendy, perspektywy, strategie”!

Już 1 grudnia konferencja „Dostępność: trendy, perspektywy, strategie”!

Już 1 grudnia konferencja „Dostępność: trendy, perspektywy, strategie”!
Zbliża się termin wejścia w życie EAA, czyli Europejskiego Aktu o Dostępności – unijnej dyrektywy, dzięki której wiele usług i produktów codziennego użytku będzie dostępnych dla wszystkich niezależnie od sprawności, a także stałych czy chwilowych trudności funkcjonalnych. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. 

W debatach eksperckich wezmą udział m.in. przedstawiciele DGA S.A.

#DostepnyBiznes to taki, który nie ma barier i jest otwarty dla każdego człowieka, bez względu na to, czy jest to klient. Na tej konferencji #MFiPR omówimy, dlaczego dostępność jest nieodłącznym elementem strategii biznesowych, jakie cele zrównoważonego rozwoju może osiągnąć i w jakie obszary ESG (Environmental, Social, Governance - Ekologiczne, Społeczne, Zarządzanie) się wpisuje. Oprócz ekspertów w dziedzinie dostępności, zaprosimy także specjalistów z obszaru zrównoważonego rozwoju i należytej staranności przedsiębiorstw.
Podczas konferencji będziemy rozmawiać o potrzebach rynku związanych z kształceniem specjalistów ds. dostępności, we współpracy z przedstawicielami uczelni i biznesu. Chcemy inspirować uczestników do wprowadzania zasad dostępności we wszystkich aspektach tworzenia produktów i usług, podkreślając, że projektowanie dostępne dla wszystkich to projektowanie z myślą o ludziach.
Konferencja odbędzie się 1 grudnia w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji do 24 listopada.
Więcej informacji i link do zapisów:
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-europejskie-bez-barier/dostepnosc-plus/dostepnosc-dla-biznesu/konferencja/