Proszę czekać
Wyłącz preloader

Przed nami trudne czasy .... DGA Kancelaria czeka na telefony

Przed nami trudne czasy .... DGA Kancelaria czeka na telefony
Lew Tołstoj tymi słowy rozpoczyna moją ulubioną powieść: "Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób".

Obserwacje losów upadłości konsumenckich, procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw pozwalają przenieść myśl L. Tołstoja zawartą w pierwszym zdaniu „Anny Kareniny” na gospodarczą rzeczywistość. Przed nami gorąca jesień. Tak wydaje się, choć niektórzy eksperci prognozują zimne kaloryfery. 


A przedsiębiorcy zażywają „KALMS”, obserwując coraz wyższe opłaty leasingowe, tworzące się zatory płatnicze i niestety oznaki stagflacji. 

Czy pracownicy DGA Kancelaria czekają na telefony od przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością lub niewypłacalnych? Tak - oczekujemy wyłącznie kontaktu od firm, którym grozi niewypłacalność. Bardzo liczymy na roztropność zarządów spółek i właścicieli firm. Zbieg tylu negatywnych zjawisk, których możemy spodziewać się w czwartym kwartale 2022 r. i kolejnych miesiącach musi wywołać natychmiastową reakcję przedsiębiorców i poszukiwanie odpowiedzi na pytania: Czy już powinienem myśleć o telefonie do doradcy restrukturyzacyjnego? Czy jestem zagrożony niewypłacalnością? Czy mogę skorzystać z przepisów ustawy Prawo restrukturyzacyjne? 

Masz wątpliwości i/lub pytania - zadzwoń 61 643 51 00. Poza udzieleniem wsparcia gwarantujemy dyskrecję. 

Zapraszamy do lektury ciekawego artykułu prof. R. Adamusa ---> przejdź do artykułu