Proszę czekać
Wyłącz preloader

Ogólnopolska bezpłatna konferencja Dostępny Design “Projektowanie bez barier”

Ogólnopolska bezpłatna konferencja Dostępny Design “Projektowanie bez barier”

Ogólnopolska bezpłatna konferencja Dostępny Design “Projektowanie bez barier” 
DGA S.A. – współorganizator wydarzenia - zaprasza do udziału w wyjątkowej konferencji podczas której, porozmawiamy o projektowaniu uniwersalnym.
Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2022 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w  formie hybrydowej ONLINE + LAB150 (Bukowska 150, Poznań).
Bezpłatna konferencja Dostępny Design “Projektowanie bez barier” przybliży proces projektowania uniwersalnego. Uczestnictwo w konferencji pomoże spojrzeć na biznes z innej perspektywy. Rozwiniesz kompetencje, poznasz ludzi, którzy z powodzeniem wdrożyli procesy w swoich firmach, niwelując tym samym bariery ograniczające ich usługi lub produkty.
Spotkanie poprowadzą Dorota Wellman i Jacek Olewniczak, a w gronie znakomitych prelegentów znajdują się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, PARP, trenerzy i praktycy biznesu. DGA S.A. ma również doskonałą reprezentację: uczestników powita m.in. Anna Szymańska, a prelekcję nt. „Dostępność a dojrzałość biznesowa” wygłosi Andrzej Głowacki.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie:
https://www.dostepnydesign.pl/konferencja/
Dla uczestników konferencji, których zainteresuje szerzej tematyka uniwersalnego projektowania będziemy mieli dodatkową ofertę. Na konferencji będzie można dowiedzieć się jak wziąć udział w bezpłatnym projekcie szkoleniowo-doradczym „Dostępny Design” – broszura w załączeniu.