Proszę czekać
Wyłącz preloader

SUCCESS STORY: KPMP SOLUTIONS - JEDEN Z NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYCH STARTUPÓW CZWARTEJ RUNDY AKCELERATORA INNOWACJI PRZEMYSŁOWYCH INDUSTRYLAB II.

SUCCESS STORY: KPMP SOLUTIONS - JEDEN  Z NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYCH STARTUPÓW CZWARTEJ RUNDY AKCELERATORA INNOWACJI PRZEMYSŁOWYCH INDUSTRYLAB II.

W ubiegłorocznej odsłonie konkursu Start-Up Challenge, który zorganizowany został po raz piąty w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, niekwestionowanym zwycięzcą kategorii Tradition&Modernity został zespół KPMP Solutions. Na swojej drodze konkurował on ze startupami pochodzącymi nie tylko z Polski lecz również z Czech, Estonii, Francji, Islandii, Luksemburga, Wielkiej Brytanii, Węgier czy nawet USA. Nie jest to jednak jedyny sukces tego zespołu, który właśnie dzisiaj z powodzeniem zakończył swój projekt realizowany w ramach Akceleratora Innowacji Przemysłowych INDUSTRYLAB II w partnerstwie z COLAS Polska. Obecnie opracowane przez niego rozwiązanie wzbudza wielkie zainteresowanie wśród gigantów branży budownictwa drogowego na całym świecie.

Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu przedstawiającego sylwetkę oraz doświadczenia zdobyte przez zespół KPMP Solutions, jak również samej oferowanej innowacji stanowiącej efektywny sposób na wyeliminowanie problemu powszechnie występującego w budownictwie drogowym.

https://www.wnp.pl/tech/oszczedzaja-asfalt-i-energie-na-budowach-nowatorski-pomysl-start-upu-z-polski,478996.html