Proszę czekać
Wyłącz preloader

INDUSTRY LAB – Akcelerator Innowacji Przemysłowych powołany przez DGA S.A. zaprasza do współpracy

INDUSTRY LAB – Akcelerator Innowacji Przemysłowych powołany przez DGA S.A. zaprasza do współpracy

Od stycznia 2019 roku DGA S.A. prowadzi kolejną edycję Akceleratora Innowacji Przemysłowych INDUSTRYLAB II. Do współpracy w ramach projektu zapraszamy zarówno startupy, jak i duże oraz średnie przedsiębiorstwa zainteresowane rolą Odbiorcy Technologii (Partnera).

Jako Akcelerator współpracujemy ze startupami w porozumieniu ze średnimi i dużymi firmami, głównie przemysłowymi - PARTNERAMI PROJEKTU.

Do projektu zapraszamy startupy z terenu całego kraju, które mają do zaproponowania jednemu z PARTNERÓW, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do jego potrzeb, problemów lub łańcucha dostaw.

Obecnie zgodnie z założeniami programu zapraszamy kolejnych PARTNERÓW, którzy są zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami zgłaszanymi przez startupy.

Startupom, które zostają przyjęte do naszego Akceleratora oferujemy profesjonalne doradztwo oraz grant w wysokości do 200 000 PLN na rozwój i dostosowanie produktu do potrzeba naszych PARTNERÓW.

PARTNERZY otrzymują z kolei możliwość nabycia doświadczeń w akceleracji, we współpracy z innowacyjnymi zespołami startupów oraz pilotażowe wdrożenie dedykowanych rozwiązań.

Więcej o zasadach uczestnictwa w programie znajdą Państwo na stronie: http://www.industrylab.pl/

a także poprzez kontakt bezpośredni do Biura Projektu: nr tel. +48 515 450 972.